Mylady de Winter

12. července 2011 v 14:00 | Michaella |  3 musketiry
Mylady bylaschopna a krásna Richelierova spionka, Milady je neobvyklý příklad silné a nezávislé ženy s tragickou a pestrou minulosti, plný svádění a úmyslného zničení lidí. Ona byla tou zahadnou ženou Athose.Jako nactileta byla nucena vstoupit do kláštera,s kterehoutekla s odcizených církevního majetku na financování svého nového života v jiné části země .Pak se provdala a byla s mužem v obci Athos "a předstírá, že je jeho sestra, kdy Athos, šlechtic (hrabě de La FERE),se do ni zamiloval a, přes její temné kořeny, oženil se s ní. Jednou v lese, objevil značky na rameni, podle ktere ji identifikoval jako odsouzeneho zločince. V pomysleni ze si ho vzala jen pro peníze,se cítil zneuctěn, Athos ji pověsil na strom na místě, ale ona přežila.
Poté, co byla zrazena Athosem, se zamnestnala ve službách kardinála Richelieu, pracovala jako jeho špionážní, vrah, a posel.
Po návratu do Francie, Milady provádí vraždu d'Artagnanove hospodyně a pritelkine, Constance Bonacieux, , Milady byla prichicena a souzena mušketýři,Kat z Lille, který umístil značku Lilie na rameni ji odtah hlavu po "spravedlivem soudu"


Tohle byl takovy kratky vstup do historie a mysli Mylady.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama